Caracteristici generale
| Tipul instrumentului | cu percuție |
| Tipul de cartuş | hexaedre 1/4" |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Consumul de aer | 2200 l/min |
| Reglarea vitezei | da |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2200 rot/min |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 3300 batai/min |
| Revers | da |
| Cuplu maximal | 180 nm |
| Case | da |
| LED iluminare | da |
| Greutate | 1.75 kg |
| Caracteristici | 2 baterii ,
încărcător ,
case |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat RTRMAX RTX2022 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.