Caracteristici generale
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune acumulator | 4 V |
| Capacitate acumulator | 1.5 Ah |
| Durata de încărcare | 2 ore |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tip portsculă | hexagon |
| Turație în gol | 180 min-1 |
| Moment de rotație maxim | 4 Nm |
| Revers | da |
| Iluminarea zonei de lucru | da |
| Greutate | 0.5 kg |
| Altele | cablu de încărcare inclus ,
10 biți |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582158342, 6976057331029 |
Specificațiile și imaginile produsului Șurubelnița cu acumulator Total Tools TSDLI0402 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.