Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Încărcător | nu |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 750 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 750 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 15 |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 1 acumulator ,
încărcător nu este inclus |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Specificații suplimentare | bit |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6932584806065 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Total Tools TDLI12456 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.