| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 400 W |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Tensiunea bateriei | 21 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Moment de strângere maxim | 45 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fara acumulator si încărcător |
| Greutatea | 1.59 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Volter |









