Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 16 V |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Revers | da |
| Moment de strângere maxim | 50 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 baterii ,
Încărcător |
| Greutatea | 1.34 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Volter |
| Cod EAN | 4897105050544 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Volter VD50 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.