Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 440 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1650 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie ,
încărcător |
| Greutatea | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083024979 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Yato YT-82781 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.