Caracteristici generale
| Tip mandrina | fără cheie |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Turația în gol | 20000 min‾¹ |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Consumul de aer | 141 l/min |
| Greutatea | 0.66 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083044410 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de găurit pneumatică Yato YT-09695 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.