Pneumatică MIGHTY SEVEN QE-231 - un instrument pentru realizarea lucrărilor în producția de asamblare, service auto și așa mai departe. Aparatul este ideal pentru formarea orificiilor pentru sudura prin puncte. Lungimea totală a modelului este de 230 mm. Pnevrodreapta este echipată cu un suport special, care prinde suprafața materialului în timpul lucrului - pentru găurirea precisă a orificiilor.
| Tip mandrina | fără cheie |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Turația în gol | 1800 min‾¹ |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Consumul de aer | 184 l/min |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mighty Seven |








