Pneumatica MIGHTY SEVEN QE-341 - un aparat modern, care permite obținerea de găuri în metal, poliamidă, lemn și alte materiale. Uneltele pneumatice sunt ușor de transportat și convenabile pentru depozitare, datorită greutății și dimensiunilor sale reduse. Mânerul se desface, ceea ce face modelul și mai compact. Dispozitivul nu necesită întreținere tehnică complicată.
| Tip mandrina | fără cheie |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Turația în gol | 800 min‾¹ |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Consumul de aer | 184 l/min |
| Greutatea | 1.8 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mighty Seven |








