| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Turația în gol | 29750 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 75 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Set | încărcător , 1 acumulator |
| Suitcase | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083084911 |









