| Element de spălare | pensula |
| Material mâner | metal |
| Material parte de lucru | microfibra |
| Lungimea de lucru | 115 cm |
| Cârlig de depozitare | da |
| Dimensiuni | 40х14х115 cm |
| Lățimea mopului | 40 cm |
| Culoare | gri , roz |
| Țara de producere | Polonia |
| Producător | Anna Zaradna |
| Cod EAN | 5903936016419 |









