Caracteristici generale
| Element de spălare | platforma |
| Material mâner | aluminiu |
| Material parte de lucru | microfibra |
| Lungimea de lucru | 150 cm |
| Mâner telescopic | da |
| Dimensiuni | 150x45x13 cm |
| Lățimea mopului | 45 cm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Smart |
| Cod EAN | 7394145301225 |
Specificațiile și imaginile produsului Mop Smart Eco-Light Mop sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.