| Alimentare electrică | baterie |
| Tensiunea bateriei | 24 V |
| Performanţă | 1500 m²/oră |
| Control | mecanic |
| Numărul de rotații periei | 170 rpm |
| Puterea motorului | 600 W |
| Lăţime de captare | 70 cm |
| Rezervor de soluție de curățare | 20 L |
| Rezervor de soluție de deșeuri | 35 L |
| Greutate | 98 kg |
| Producător | RTRMAX |