| Tip | computerizata |
| Broderie | da |
| Display | da |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 70 |
| Viteza broderiei | 850 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 7 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 5 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 7 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 40 W |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5.9 kg |
| Dimensiuni | 31.7x41.3x17.8 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brother |
| Cod EAN | 4977766808385 |









