Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 3000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200х1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 34 Ppm |
| Rezolutie scanner | 1200x1200 Dpi |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 128 Mb |
| Duplex | da |
| Interfeţe | USB |
| Ecran LCD Color | nu |
| Cardreader | nu |
| Tava de alimentare | 250 foi |
| Tava de livrare | 120 foi |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Putere consumata | 490 W |
| Dimensiuni | 410x399x272 mm |
| Greutate | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brother |
| Cod EAN | 4977766831734 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Brother DCP-L2600D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.