| Tip | electromecanica |
| Broderie | da |
| Tip suveica | pendulatoriu verticala |
| Numărul operațiuni de cusut | 21 |
| Viteza broderiei | 700 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 4.5 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 70 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.1 kg |
| Producător | Singer |
| Cod EAN | 7393033097714 |









