Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur | 35 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesa |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tesa TS-BT-9505 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.