Caracteristici generale
| Tip | electromecanica |
| Tip suveica | pendulatoriu verticala |
| Numărul operațiuni de cusut | 32 |
| Viteza broderiei | 750 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 5 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 70 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Veritas |
| Cod EAN | 7640105924721 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Veritas Anna sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.