Caracteristici generale
| Tip | capac cu șezut |
| Material | polipropilen |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal ,
plastic |
| Lungime şezut | 420 mm |
| Lățime şezut | 360 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 160 mm |
Alte informații
| Producător | Orio |
| Cod EAN | 4607130489505 |
Specificațiile și imaginile produsului Capac de toaletă Orio KP3-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.