| Tip | semiautomat |
| Diametru | 46 mm |
| Lungimea cablului | 500 mm |
| Capacitatea de scurgere | 0.54 l/sec |
| Lungimea revărsăre | 520 |
| Țeavă flexibilă | da |
| Lungime țeavă flexibilă | 187-377 mm |
| Material capac | metal |
| Culoare capacul sifonului | crom |
| Culoare revărsare | crom |
| Dop | da |
| Producător | Ani Plast |
| Cod EAN | 4779037100118 |









