Caracteristici generale
| Tip | 4 canale |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 220 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 125 W |
| Putere maximă | 450 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 60000 Hz |
| Filtru trece-jos | 50-500 Hz |
| Filtru trece-sus | 50-4000 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 0.2 - 10 V |
| Semnal la zgomot | 96 dB |
| Protecția | termică ,
scurtcircuit ,
suprasarcină |
| Dimensiuni | 325x185x50 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto Audio System R-125.4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.