Caracteristici generale
| Tip | 4 canale |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 200 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 110 W |
| Putere maximă | 400 W |
| Bridged | 2x400 W (4 Оhmi) |
| Frecvență reproductibil min. | 50 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 5000 Hz |
| Filtru trece-jos | 50-5000 Hz |
| Filtru trece-sus | 50-5000 Hz |
| Dimensiuni | 140x44x225 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto ESX SX800.4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.