| Înălțime | 1915 mm |
| Lățime | 1170 mm |
| Lungime | 1120 mm |
| Tip de încărcare | Rod , greutatea proprie |
| Mușchii stagiar | biceps , triceps , abdominali , mușchii picioarelor , mușchii pieptului , mușchii spatelui , mușchii umerilor , mușchii brațelor |
| Numărul de exerciții posibile | 10+ |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 136 kg |
| Greutate | 48 kg |
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695588491 |





