Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 74 Ah |
| Curent de pornire | 680 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Greutate | 17.73 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4047023479594 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Bosch Silver S4 008 (0 092 S40 080) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.