Caracteristici generale
| Seria | Sirius |
| Tip | pe perete |
| Înălțime | 138 mm |
| Lățimea | 103 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Max. puterea lămpii | 1 W |
| Temperatura de lumina | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 140 lm |
| Tip dulie | LED |
| Panouri solare | da |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoarea caroseriei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz Sirius 1 4000K (078-012-0001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.