Caracteristici generale
| Tipul de produs | set de masă |
| Nr. piese | 46 |
| Numar de persoane | 6 |
| Material | sticlă |
| Ceașcă | 6 |
| Volumul cupei | 220 ml |
| Carafa cu capac | 1 |
| Volumul carafa | 1600 ml |
| Ochelari | 6 |
| Volumul ochelari | 270 ml |
| Farfurioare | 6 |
| Farfurii adînci | 6 |
| Diametrul farfuriilor de supă | 22.5 Ø см |
| Platouri | 6 |
| Diametrul farfuriilor pentru felul doi | 25 Ø см |
| Farfurii de desert | 6 |
| Diametrul farfuriilor de desert | 19 Ø см |
| Salatiera | 7 |
| Diametrul de salatiera | 12 Ø см,
27 Ø см |
| Placă ovală | 1 |
| Folosire in microunda | da |
Specificațiile și imaginile produsului Vesela pentru servire Luminarc Sirocco Brown S46 (N4866) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.