| Gen | unisex |
| Grupă de vârstă | pentru adulți |
| Mărimea | 37.5 |
| Culoare | portocaliu |
| Încheietoare | șireturi |
| Grosimea talpii | 4 mm |
| Talpă intermediară | da |
| Grosimea tălpii intermediare | 1.1 mm |
| Material de top | microfibră |
| Materialul tălpii | cauciuc |
| Greutatea medie a perechii | 184 g |
| Producător | Ocun |









