| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 212 cm |
| Lățime | 136 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Culoare fațadă | stejar sonoma , wenge magie |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009885028336, 2280386247017 |









