| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 212 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Culoare fațadă | stejar sonoma/wenge magie |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009884985425, 2280386248014 |









