| Atenție! | Precizați culoarea la consultanți. |
| Tip | Penny Board |
| Dimensiune deck | 21.65x5.5 " |
| Dimensiuni | 55x14 cm |
| Material deck | plastic |
| Forma deck | o singură îndoire |
| Culoare | albastru |
| Material suspensie | metal |
| Încărcătură maximă | 75 kg |
| În plus | roți iluminate |
| Producător | Store Art |
| Cod EAN | 2400000380122 |












