| Tip | Penny Board |
| Dimensiune deck | 19.6x5.9 " |
| Dimensiuni | 50x15 cm |
| Material deck | plastic |
| Forma deck | o singură îndoire |
| Culoare | portocaliu |
| Material suspensie | inox |
| Material roți | PVC |
| Încărcătură maximă | 30 kg |
| În plus | pentru copii peste 3-4 ani |
| Producător | Baby Land |













