| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 20 l |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliester |
| Culoare | galben |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 450х300х220 mm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854252614 |









