Caracteristici generale
| Putere de mărire | 1000 x |
| Duză | trinocular |
| Oculare | WF10x/18mm |
| Unghiul de înclinare al ocularului | 30 ° |
| Diametrul tubului ocularului | 23.2 mm |
| Obiective | 4x ,
10x ,
40xs ,
100xs |
| Distanța interpupilară | 48–75 mm |
| Stand | 125х130, mecanic în două straturi, cu agent de preparare |
| Condensor | Abbe N.A. 1,25 |
| Diafragmă | iris |
| Focus | coaxial ,
grosier (30 mm) ,
fin (0,002 mm) |
| Iluminare | LED |
| Culoare | alb |
| Altele | Aparat foto digital de 5,1 megapixeli |
Specificațiile și imaginile produsului Microscop Levenhuk Med D10T Digital Trinocular sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.