Caracteristici generale
| Putere de mărire | 1000 x |
| Duză | trinocular |
| Oculare | WF10x |
| Unghiul de înclinare al ocularului | 30 ° |
| Diametrul tubului ocularului | 30 mm |
| Camera | 16 Mp |
| Obiective | 4x ,
10x ,
40xs ,
100xs |
| Distanța interpupilară | 48–75 mm |
| Stand | 180x150, mecanic în două straturi, cu ghidaj pentru medicamente |
| Gama de mișcare a scenei | 75/50 mm |
| Focus | coaxial, grosier (0,5 mm) și fin (0,002 mm), cu mecanism cu cremalieră și pinion |
| Iluminare | LED |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Microscop Levenhuk MED D45T Digital Trinocular sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.