| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 30 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 50 mm |
| Dimensiune | 30x5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 780 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5904134521996 |
























