Fabricată din oțel inoxidabil prin tehnologia Triply, tigaia are un strat antiaderent rezistent la zgârieturi. Poate fi utilizată cu accesorii metalice. Produsul poate fi spălat în mașina de spălat vase. Diametrul modelului este de 24 cm. Cu o înălțime de 4,8 cm, tigaia are aceeași grosime a pereților și a fundului – 2,5 mm. Se remarcă prin compatibilitate extinsă: tigaia este potrivită pentru utilizare pe plite pe gaz, halogene, vitroceramice, cu inducție și electrice.
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | oțel |
| Grosime pereţi | 2.5 mm |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 48 mm |
| Dimensiune | 24x24x48 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | inox |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Greutatea brută | 0.99 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 674012406855 |
























