| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Dimensiune | 28х6 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită , soft-touch |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Producător | Гардарика |
























