| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 22 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită , soft-touch |
| Inducţie | nu |
| Producător | Гардарика |
























