| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 22 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Greutate | 780 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | Kukmara |
























