Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 65 mm |
| Dimensiune | 24x6.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Greutate | 1900 gr |
| Culoarea | maro |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Kukmara 24cm СГБГ241 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.