| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 25 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | fontă |
| înălțime | 50 mm |
| Dimensiune | 25x5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | |
| Material de mânerul | lemn |
| Inducţie | da |
| Culoarea | negru |
| Producător | Lamart |
| Cod EAN | 8590669198238 |
























