| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 3 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 668 gr |
| Culoarea | maro |
| Producător | Mayer & Boch |
| Cod EAN | 4690203251499 |
























