Caracteristici generale
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.8 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 70 mm |
| Dimensiune | 28х7 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | anti-aderentă de piatra |
| Material de mânerul | bachelită |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1450 gr |
Alte informații
| Producător | Neva |
| Cod EAN | 4630055752201 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Neva NV-18128 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.