Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 20 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 42 mm |
| Dimensiune | 20x4.2 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | teflon |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 570 gr |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.58 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403575093 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 93323 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.