| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 60 mm |
| Dimensiune | 26x6 cm |
| Material de mânerul | aluminiu |
| Inducţie | da |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Producător | Rondell |
























