Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capacitate | 2.2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 48 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.02 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430353145 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Tefal C4250543 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.