Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 48 mm |
| Dimensiune | 26x4.8 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | minerală |
| Material de mânerul | bachelită |
| Greutate | 906 gr |
| Culoarea | bej |
Alte informații
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430342231 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Tefal G2930502 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.