| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 48 mm |
| Dimensiune | 28x4.8 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | minerală |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 1000 gr |
| Culoarea | bej |
| Greutatea brută | 1.06 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430342255 |
























