| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 31 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | fontă |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| înălțime | 72 mm |
| Dimensiune | 31x7.2 cm |
| Material de mânerul | fontă |
| Utilizare pe foc deschis | da |
| Utilizarea în cuptor | da |
| Culoarea | negru |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083114472 |
























