| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 135 m |
| Putere | 1500 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitatea de pompare | 4200 l/h |
| Dimensiuni | 966х98 mm |
| Diametrul exterior al pompei | 100 mm |
| Greutate | 17.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Calpeda |









